Σειρά Y (IP23) Τριφασική Ασύγχρονη Επαγωγή Υψηλής Τάσης
Ο κινητήρας υψηλής τάσης σειράς Y είναι τριφασικός ασύγχρονος επαγωγικός κινητήρας τύπου squirrel-cage. Ο κινητήρας έχει κλάση προστασίας IP23, η ονομαστική τάση είναι 6KV ή 10 KV.
Προσδιορισμός
| Μέγεθος πλαισίου | H355-710MM (6kV), H450-710MM (10kV) |
| Ονομαστική ισχύς | 220kW-5000kW (6KV), 250kW-3550kW (10KV) |
| Βαθμοί ενεργειακής απόδοσης | ΙΕ1 |
| Τάση και συχνότητα | 6kV /50Hz, 10kV /50Hz |
| Βαθμοί προστασίας | IP23 |
| Βαθμοί μόνωσης/Αύξηση θερμοκρασίας | φά |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Β3 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -15°C ~+40°C |
| Μέθοδος ψύξης | IC01 |
| Δασμός | S1 |
| Συντελεστής εξυπηρέτησης | 1.0 |
Πληροφορίες παραγγελίας
● Αυτός ο κατάλογος είναι μόνο για αναφορά για τους χρήστες. Παρακαλούμε να λάβετε υπόψη ότι οποιαδήποτε αλλαγή στα προϊόντα δεν θα κάνει επιπλέον διευκρίνιση εκ των προτέρων. Αυτός ο κατάλογος είναι μόνο για αναφορά για τους χρήστες. Παρακαλούμε να λάβετε υπόψη ότι οποιαδήποτε αλλαγή στα προϊόντα δεν θα κάνει επιπλέον διευκρίνιση εκ των προτέρων.
● Παρακαλούμε σημειώστε τα ονομαστικά δεδομένα κατά την παραγγελία, όπως τον τύπο κινητήρα, την ισχύ, την τάση, την ταχύτητα, την κατηγορία μόνωσης, την κατηγορία προστασίας, τον τύπο τοποθέτησης και ούτω καθεξής.
● Μπορούμε να σχεδιάσουμε και να κατασκευάσουμε ειδικούς κινητήρες όπως ακολουθεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη:
1. ειδική τάση, συχνότητα και ισχύς·
2. ειδική κατηγορία μόνωσης και κατηγορία προστασίας·
3. με κουτί ακροδεκτών στην αριστερή πλευρά, διπλά άκρα άξονα και ειδικό άξονα.
4. κινητήρας υψηλής θερμοκρασίας ή κινητήρας χαμηλής θερμοκρασίας·
5. χρησιμοποιείται σε οροπέδιο ή σε εξωτερικούς χώρους.
6. υψηλότερη ισχύς ή συντελεστής ειδικής υπηρεσίας·
7. με θερμαντήρα, PT100 για ρουλεμάν ή περιέλιξη, PTC και ούτω καθεξής.
8. με κωδικοποιητή, μονωμένα ρουλεμάν ή μονωμένη δομή ρουλεμάν.
9. με άλλες απαιτήσεις.






