Κινητήρες φρένων YEJ
Οι κινητήρες της σειράς YEJ μπορούν να επιτύχουν γρήγορο φρενάρισμα, που χρησιμοποιείται σε μηχανολογικό εξοπλισμό και μηχανήματα οδήγησης όπου απαιτείται γρήγορο και ακριβές φρενάρισμα.
Προσδιορισμός
| Μέγεθος πλαισίου | 80-280 |
| Παραγωγή | 0,18kW-90kW |
| Τάση/συχνότητα | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Βαθμός προστασίας | IP55 (κινητήρα), IP23 (φρένο) |
| Κατηγορία μόνωσης/Κατηγορία ανόδου θερμοκρασίας | Εστιατόριο/Παρασκευή |
| Διατάξεις τοποθέτησης | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -15°C~+40°C |
| Η σχετική υγρασία πρέπει να είναι μικρότερη από 90%. | |
| Το υψόμετρο πρέπει να είναι μικρότερο από 1000 μέτρα πάνω από την επιφάνεια της θάλασσας | |
| Μέθοδος ψύξης | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Δασμός | S1 |
| Συντελεστής εξυπηρέτησης | 1.0 |
Συσκευασία
Πληροφορίες παραγγελίας
● Αυτός ο κατάλογος είναι μόνο για αναφορά για τους χρήστες. Παρακαλούμε να λάβετε υπόψη ότι οποιαδήποτε αλλαγή στα προϊόντα δεν θα κάνει επιπλέον διευκρίνιση εκ των προτέρων. Αυτός ο κατάλογος είναι μόνο για αναφορά για τους χρήστες. Παρακαλούμε να λάβετε υπόψη ότι οποιαδήποτε αλλαγή στα προϊόντα δεν θα κάνει επιπλέον διευκρίνιση εκ των προτέρων.
● Παρακαλούμε σημειώστε τα ονομαστικά δεδομένα κατά την παραγγελία, όπως τον τύπο κινητήρα, την ισχύ, την τάση, την ταχύτητα, την κατηγορία μόνωσης, την κατηγορία προστασίας, τον τύπο τοποθέτησης και ούτω καθεξής.
● Μπορούμε να σχεδιάσουμε και να κατασκευάσουμε ειδικούς κινητήρες όπως ακολουθεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη:
1. ειδική τάση, συχνότητα και ισχύς·
2. ειδική κατηγορία μόνωσης και κατηγορία προστασίας·
3. με κουτί ακροδεκτών στην αριστερή πλευρά, διπλά άκρα άξονα και ειδικό άξονα.
4. κινητήρας υψηλής θερμοκρασίας ή κινητήρας χαμηλής θερμοκρασίας·
5. χρησιμοποιείται σε οροπέδιο ή σε εξωτερικούς χώρους.
6. υψηλότερη ισχύς ή συντελεστής ειδικής υπηρεσίας·
7. με θερμαντήρα, PT100 για ρουλεμάν ή περιέλιξη, PTC και ούτω καθεξής.
8. με κωδικοποιητή, μονωμένα ρουλεμάν ή μονωμένη δομή ρουλεμάν.
9. με άλλες απαιτήσεις.








