Σύγχρονοι κινητήρες ακαμψίας σειράς SCZ
Οι συγχρονισμένοι κινητήρες αντίστασης σειράς SCZ έχουν σχεδιαστεί ανεξάρτητα. Ο κινητήρας είναι ένας τριφασικός ηλεκτροκινητήρας με μαγνητικά ανισοτροπική δομή ρότορα, υιοθετεί το πρότυπο IEC για να καλύψει τις διαφορετικές ανάγκες των πελατών και μπορεί να παρέχει προϊόντα σειράς IE5, IE4, IE3, συμπεριλαμβανομένου του καθαρού σύγχρονου κινητήρα αντίστασης.
Προσδιορισμός
| Πρότυπο | IEC60034 |
| Μέγεθος πλαισίου | Υ80-315 χιλιοστά |
| Ονομαστική ισχύς | 0,75kW-200kW |
| Βαθμοί ή ενεργειακή απόδοση | ΙΕ5 |
| Τάση και συχνότητα | 400V/50Hz |
| Βαθμοί προστασίας | IP55 |
| Βαθμοί μόνωσης/Αύξηση θερμοκρασίας | Εστιατόριο/Παρασκευή |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Β3, Β5, Β35, V1 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -15°C ~+40°C |
| Η σχετική υγρασία πρέπει να είναι μικρότερη από 90% | |
| Το υψόμετρο πρέπει να είναι μικρότερο από 1000 μέτρα πάνω από την επιφάνεια της θάλασσας | |
| Μέθοδος ψύξης | IC411 |
| Δασμός | S1 |
| Συντελεστής εξυπηρέτησης | 1.0 |
Πληροφορίες παραγγελίας
● Αυτός ο κατάλογος είναι μόνο για αναφορά για τους χρήστες. Παρακαλούμε να λάβετε υπόψη ότι οποιαδήποτε αλλαγή στα προϊόντα δεν θα κάνει επιπλέον διευκρίνιση εκ των προτέρων. Αυτός ο κατάλογος είναι μόνο για αναφορά για τους χρήστες. Παρακαλούμε να λάβετε υπόψη ότι οποιαδήποτε αλλαγή στα προϊόντα δεν θα κάνει επιπλέον διευκρίνιση εκ των προτέρων.
● Παρακαλούμε σημειώστε τα ονομαστικά δεδομένα κατά την παραγγελία, όπως τον τύπο κινητήρα, την ισχύ, την τάση, την ταχύτητα, την κατηγορία μόνωσης, την κατηγορία προστασίας, τον τύπο τοποθέτησης και ούτω καθεξής.
● Μπορούμε να σχεδιάσουμε και να κατασκευάσουμε ειδικούς κινητήρες όπως ακολουθεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη:
1. ειδική τάση, συχνότητα και ισχύς·
2. ειδική κατηγορία μόνωσης και κατηγορία προστασίας·
3. με κουτί ακροδεκτών στην αριστερή πλευρά, διπλά άκρα άξονα και ειδικό άξονα.
4. κινητήρας υψηλής θερμοκρασίας ή κινητήρας χαμηλής θερμοκρασίας·
5. χρησιμοποιείται σε οροπέδιο ή σε εξωτερικούς χώρους.
6. υψηλότερη ισχύς ή συντελεστής ειδικής υπηρεσίας·
7. με θερμαντήρα, PT100 για ρουλεμάν ή περιέλιξη, PTC και ούτω καθεξής.
8. με κωδικοποιητή, μονωμένα ρουλεμάν ή μονωμένη δομή ρουλεμάν.
9. με άλλες απαιτήσεις.










