Κινητήρας Απόδοσης IE3
Οι κινητήρες της σειράς IE3 είναι κινητήρες επαγωγής κλωβού σχεδιασμένοι σύμφωνα με τα πρότυπα IEC60034-30 και την ενεργειακή απόδοση IE3.
Προσδιορισμός
| Πρότυπο | IEC60034-30 |
| Μέγεθος πλαισίου | 80-355 |
| Παραγωγή | 0,75kW-315kW |
| Κατηγορία απόδοσης | ΙΕ3 |
| Τάση / συχνότητα | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Βαθμός προστασίας | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Κατηγορία μόνωσης/Κατηγορία ανόδου θερμοκρασίας | Εστιατόριο/Παρασκευή |
| Διατάξεις τοποθέτησης | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -15°C ~+40°C |
| Η σχετική υγρασία πρέπει να είναι μικρότερη από 90% | |
| Το υψόμετρο πρέπει να είναι μικρότερο από 1000 μέτρα πάνω από την επιφάνεια της θάλασσας | |
| Μέθοδος ψύξης | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Δασμός | S1 |
| Συντελεστής εξυπηρέτησης | 1.0 |
Διαδικασία παραγωγής εργοστασίου
Πληροφορίες παραγγελίας
● Αυτός ο κατάλογος προορίζεται μόνο για ενημέρωση του χρήστη. Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι σε περίπτωση οποιωνδήποτε αλλαγών στο προϊόν, δεν θα γίνουν πρόσθετες σημειώσεις εκ των προτέρων.
● Κατά την παραγγελία, λάβετε υπόψη τα δεδομένα ονομαστικής αξίας, όπως τον τύπο κινητήρα, την ισχύ, την τάση, την ταχύτητα, την κατηγορία μόνωσης, την κατηγορία προστασίας, τη μέθοδο τοποθέτησης κ.λπ.
● Μπορούμε να σχεδιάσουμε και να κατασκευάσουμε ειδικούς κινητήρες σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών ως εξής
1. ειδικές τάσεις, συχνότητες και ισχύς
2. ειδικές κατηγορίες μόνωσης και προστασίας
3. με αριστερό κουτί ακροδεκτών, διπλά άκρα άξονα και ειδικούς άξονες
4. Κινητήρες υψηλής θερμοκρασίας ή κινητήρες χαμηλής θερμοκρασίας.
5. Χρήση σε ορεινές περιοχές ή σε εξωτερικούς χώρους
6. Υψηλότερη ισχύς ή ειδικοί παράγοντες εξυπηρέτησης
7. με θέρμανση, ρουλεμάν ή περιελίξεις PT100, PTC, κ.λπ.
8. με κωδικοποιητή, απομονωμένα ρουλεμάν ή κατασκευή μεμονωμένου ρουλεμάν.
9. Άλλες απαιτήσεις.
Σε περίπτωση που σας ενδιαφέρει κάποιο από αυτά τα στοιχεία, παρακαλούμε ενημερώστε μας. Θα χαρούμε να σας δώσουμε μια προσφορά μόλις λάβουμε τις λεπτομερείς προδιαγραφές σας. Διαθέτουμε τους εξειδικευμένους μηχανικούς μας στην Έρευνα και Ανάπτυξη (R&D) για να καλύψουμε οποιαδήποτε από τις απαιτήσεις μας. Ανυπομονούμε να λάβουμε σύντομα τα ερωτήματά σας και ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε μαζί σας στο μέλλον. Καλώς ήρθατε να ρίξετε μια ματιά στην εταιρεία μας.










