YLKK Modular κινητήρες
Οι κινητήρες της σειράς YLKK συμμορφώνονται με το εθνικό πρότυπο GB755 και τα σχετικά πρότυπα IEC. Το πλαίσιο του κινητήρα είναι συγκολλημένο με χαλύβδινη πλάκα και προσφέρει εξαιρετική ακαμψία και αντοχή σε κραδασμούς. Κατασκευάζονται με δομή μόνωσης F και διαδικασία εμποτισμού υπό κενό VPI. Το σύστημα ρουλεμάν συνεχούς πλήρωσης και εκκένωσης εξασφαλίζει εύκολη συντήρηση.
Προσδιορισμός
| Μέγεθος πλαισίου | 355-710 (6kV)/400-710 (10 χιλ.)V) |
| Παραγωγή | 185kW-3150kW (6kV)/220kW-2500kW(10kV) |
| Τάση/συχνότητα | 6kV, 10kV/50Hz |
| Διατάξεις τοποθέτησης | IM Έκδοση 1 |
| Βαθμός προστασίας | IP44/IP54/IP55 |
| Μέθοδος ψύξης | IC611/IC616 |
| Κατηγορία μόνωσης | F |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -15°C ~+40°C |
| Δασμός | S1 |
| Συντελεστής εξυπηρέτησης | 1.0 |
Τοποθέτηση και συνολικές διαστάσεις (6KV)
| Αριθμός πλαισίου | Πόλος | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L | AF |
| 355 | 4,6 | 880 | 1000 | 940 | 100 | 210 | 28 | 90 | 6 | 32 | 1100 | 800 | 2300 | 1500 |
| 400 | 4,6,8,10 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1150 | 850 | 2500 | 1650 |
| 450
| 4 | 1120
| 1250
| 1180
| 120 | 210 | 32
| 109 | 6
| 35
| 1300
| 900
| 2700
| 1800
|
| 6,8,10,12 | 130 | 250 | 119 | |||||||||||
| 500
| 4 | 1250
| 1400
| 1320
| 130 | 250
| 32 | 119 | 8
| 35
| 1400
| 965
| 2900
| 2000
|
| 6,8,10,12 | 140 | 36 | 128 | |||||||||||
| 560
| 4 | 1400
| 1600
| 1500
| 150 | 250 | 36 | 138 | 8
| 42
| 1600
| 1100
| 3300
| 2200
|
| 6,8,10,12 | 160 | 300 | 40 | 147 | ||||||||||
| 630
| 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1200 | 3600
| 2400 |
| 6,8,10,12 | 180 | 45 | 165 |
Σημείωση: Τα δεδομένα που αναφέρονται στον πίνακα προορίζονται για αναφορά στους χρήστες. Σε περίπτωση οποιασδήποτε ασυμφωνίας με το τυχαίο αρχείο, υπερισχύει το τυχαίο αρχείο.
Τοποθέτηση και συνολικές διαστάσεις (10KV)
| Αριθμός πλαισίου | Πόλος | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 400 | 4,6 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1100 | 800 | 2500 |
| 450 | 4,6,8,10 | 1120 | 1250 | 1180 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1300 | 1050 | 2700 |
| 500
| 4 | 1250
| 1400
| 1320
| 130
| 210 | 32
| 119
| 8
| 35
| 1400
| 1110
| 2900
|
| 6,8,10,12 | 250 | ||||||||||||
| 560
| 4 | 1400
| 1600
| 1500
| 150 | 250 | 36 | 138 | 8
| 42
| 1600
| 1200
| 3300
|
| 6,8,10,12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1300 | 3600 |
| 6,8,10,12 | 180 | 45 | 165 |
Σημείωση: Τα δεδομένα που αναφέρονται στον πίνακα προορίζονται για αναφορά στους χρήστες. Σε περίπτωση οποιασδήποτε ασυμφωνίας με το τυχαίο αρχείο, υπερισχύει το τυχαίο αρχείο.







