Κινητήρας Απόδοσης IE1
Προσδιορισμός
| Πρότυπο | IEC60034-30 |
| Μέγεθος πλαισίου | 80-355 |
| Παραγωγή | 0,18kW-315kW |
| Κατηγορία απόδοσης | ΙΕ1 |
| Τάση/συχνότητα | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Βαθμός προστασίας | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Κατηγορία μόνωσης/Κατηγορία ανόδου θερμοκρασίας | Εστιατόριο/Παρασκευή |
| Διατάξεις τοποθέτησης | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -15°C ~+40°C |
| Η σχετική υγρασία πρέπει να είναι μικρότερη από 90% | |
| Το υψόμετρο πρέπει να είναι μικρότερο από 1000 μέτρα πάνω από την επιφάνεια της θάλασσας | |
| Μέθοδος ψύξης | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Δασμός | S1 |
| Συντελεστής εξυπηρέτησης | 1.0 |
Πληροφορίες παραγγελίας
● Αυτός ο κατάλογος προορίζεται μόνο για ενημέρωση του χρήστη. Ζητούμε συγγνώμη που δεν σας ειδοποιήσαμε εκ των προτέρων για τυχόν αλλαγές προϊόντων.
● Κατά την παραγγελία, παρακαλούμε να προσδιορίσετε τον τύπο του κινητήρα, την ισχύ, την τάση, την ταχύτητα, την κατηγορία μόνωσης, την κατηγορία προστασίας, τη μέθοδο τοποθέτησης κ.λπ.
● Μπορούμε να σχεδιάσουμε και να κατασκευάσουμε ειδικούς κινητήρες σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών ως εξής
1. ειδική τάση, συχνότητα και ισχύς
2. ειδικές κατηγορίες μόνωσης και προστασίας
3. με αριστερό κιβώτιο ακροδεκτών, διπλά άκρα άξονα και ειδικούς άξονες
4. Κινητήρες υψηλής ή χαμηλής θερμοκρασίας.
5. Μεγάλο υψόμετρο ή χρήση σε εξωτερικούς χώρους
6. Υψηλότερη ισχύς ή ειδικοί παράγοντες εξυπηρέτησης
7. με θέρμανση, ρουλεμάν ή περιελίξεις PT100, PTC, κ.λπ.
8. με κωδικοποιητή, απομονωμένα ρουλεμάν ή κατασκευή μεμονωμένου ρουλεμάν
9. Άλλες απαιτήσεις.









