Κινητήρες Y2 με σύστημα ψύξης πλευρών
Οι κινητήρες υψηλής τάσης της σειράς Y2 είναι πλήρως κλειστοί κινητήρες με κλουβί σκίουρου. Οι κινητήρες κατασκευάζονται με κατηγορία προστασίας IP54, η ονομαστική τάση είναι 6kv ή 10KV.
Προσδιορισμός
| Μέγεθος πλαισίου | 355-560 (6kV) / 400-560 (10kV) |
| Παραγωγή | 185kW-2000kW (6kV)/185kW-1600kW(10kV) |
| Τάση/συχνότητα | 6kV,10kV/50Hz |
| Βαθμός προστασίας | IP54/IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Κατηγορία μόνωσης | F |
| Διατάξεις τοποθέτησης | IM B3/IM B35/IM V1 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -15°C ~+40°C |
| Μέθοδος ψύξης | IC411 |
| Δασμός | S1 |
| Συντελεστής εξυπηρέτησης | 1.0 |
Τα δυνατά μας σημεία
1. Αποδοτική και καινοτόμος υπηρεσία δειγματοληψίας με ένα επαγγελματικό και αυστηρό σύστημα ελέγχου ποιότητας.
2. Επαγγελματική ομάδα online υπηρεσιών, οποιοδήποτε email ή μήνυμα θα απαντηθεί εντός 24 ωρών.
3. Διαθέτουμε μια ισχυρή ομάδα έτοιμη να παρέχει ολόψυχη εξυπηρέτηση στους πελάτες μας.
4. Επιμένουμε στον πελάτη πρώτα και το προσωπικό προς την ευτυχία.
5. Λάβετε υπόψη την ποιότητα ως την πρώτη σας προτεραιότητα.
6. Ο cOem και ο ODM, μπορούν να δεχτούν το σχέδιο/το λογότυπο/το μαρκάρισμα και τη συσκευασία συνήθειας.
7. Προηγμένος εξοπλισμός παραγωγής, αυστηρή δοκιμή ποιότητας και σύστημα ελέγχου για την εξασφάλιση ανώτερης ποιότητας.
8. Γρήγορος χρόνος παράδοσης: έχουμε τα δικά μας εργοστάσια και επαγγελματίες κατασκευαστές, κάτι που σας εξοικονομεί χρόνο στις διαπραγματεύσεις με εμπορικές εταιρείες. Θα προσπαθήσουμε να καλύψουμε τις απαιτήσεις σας.
Πιστεύουμε ακράδαντα ότι έχουμε την πλήρη δυνατότητα να σας προσφέρουμε ένα ικανοποιημένο προϊόν. Θέλουμε να συγκεντρώσουμε τις ανησυχίες σας και να χτίσουμε μια νέα μακροπρόθεσμη σχέση συνεργασίας. Σας υποσχόμαστε όλοι: ίδια εξαιρετική, καλύτερη τιμή πώλησης, ακριβής τιμή πώλησης, καλύτερη ποιότητα.







