Κινητήρας απόδοσης IE2
Προσδιορισμός
| Πρότυπο | IEC60034-30 |
| Μέγεθος πλαισίου | 80-355 |
| Παραγωγή | 0,18kW-355kW |
| Κατηγορία απόδοσης | ΙΕ2 |
| Τάση/συχνότητα | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Βαθμός προστασίας | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Κατηγορία μόνωσης/Κατηγορία ανόδου θερμοκρασίας | F\B |
| Διατάξεις τοποθέτησης | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -15°C -+40°C |
| Η σχετική υγρασία πρέπει να είναι μικρότερη από 90% | |
| Το υψόμετρο πρέπει να είναι μικρότερο από 1000 μέτρα πάνω από την επιφάνεια της θάλασσας | |
| Μέθοδος ψύξης | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Δασμός | S1 |
| Συντελεστής εξυπηρέτησης | 1.0 |
Εξοπλισμός Παραγωγής
Οδηγίες Παραγγελίας
● Αυτός ο κατάλογος προορίζεται μόνο για αναφορά από τον πελάτη. Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι σε περίπτωση οποιωνδήποτε αλλαγών στο προϊόν, δεν θα γίνουν πρόσθετες σημειώσεις εκ των προτέρων.
● Κατά την παραγγελία, παρακαλούμε να δώσετε προσοχή στα στοιχεία της παραγγελίας, όπως ισχύ, τάση, ταχύτητα, κατηγορία μόνωσης, κατηγορία προστασίας, τύπο εγκατάστασης κ.λπ. του μοντέλου του κινητήρα.
● Μπορούμε να αναλάβουμε τον σχεδιασμό και την παραγωγή ειδικών προϊόντων κινητήρα κατά παραγγελία σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.
1. Ειδικές τάσεις, συχνότητες και ισχύς.
2. Ειδική κατηγορία μόνωσης και κατηγορία προστασίας.
3. Αριστερή πλευρά με κουτί διακλάδωσης, διπλό άκρο άξονα και ειδικό άξονα.
4. Κινητήρες υψηλής θερμοκρασίας ή κινητήρες χαμηλής θερμοκρασίας.
5. Σε ορεινή ή εξωτερική χρήση.
6. Υψηλότερη ισχύς ή συντελεστής ειδικής υπηρεσίας.
7. Με θερμαντήρες, ρουλεμάν ή περιελίξεις PT100, PTC, κ.λπ.
8. Με κωδικοποιητή, μονωμένο ρουλεμάν ή κατασκευή μονωμένου ρουλεμάν.
9. Άλλες απαιτήσεις.









